O MNIE

Urodziłem się 20 października 1977 roku. Z Sopotem związana jest całe moje życie. To tutaj uczyłem się w sopockiej szkole podstawowej nr 9 im. Generała Władysława Sikorskiego oraz Środowiskowym Liceum Ogólnokształcącym (obecnie III LO). Ukończyłem studia na Wydziale Ekonomii UG. Pracę magisterską pisałem na Uniwersytecie w Uppsali (Szwecja), gdzie studiowałem na zaproszenie profesora tamtejszej Uczelni. Ukończyłem Studia Podyplomowe: Controlling w zarządzaniu przedsiębiorstwem na Wydziale Zarządzania UG oraz Studium Kierowników Projektów Europejskich.

Od roku 2007 jestem pracownikiem Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. W związku z tym jestem członkiem Komisji Oceny Projektów, przyznającej dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej dla różnych instytucji, osób, samorządów. Dzięki temu mam doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych. Jako radny wykorzystam to doświadczenie w celu pozyskania jak największej ilości środków dla naszego miasta.

Pracowałem również w Gdańskim Centrum Profilaktyki Uzależnień

W Platformie Obywatelskiej RP jestem od roku 2001 (od początku jej powstania). Obecnie jestem Członkiem Zarządu Platformy Obywatelskiej RP Koło Sopot.

pict0053asmallol112488_apodczas_pracy-2ol016356

skanuj0005szwecja

od-wielu-lat-jestem-honorowym-dawca-krwi

…od wielu lat jestem Honorowym Dawcą KrwiPoznałam Zbyszka w 2006 roku podczas realizacji projektu młodzieżowej gazetki “Look”. Jest On człowiekiem o wielkim sercu, zawsze chętny do pomocy i wsparcia. Można na nim polegać, nigdy mnie nie zawiódł. Uważam, że jest najlepszym kandydatem na Radnego.
Małgorzata Zalewska


Zbyszka poznałam jeszcze za czasów mojej nauki w szkole podstawowej, zatem całe wieki temu. Dzięki jego umiejętności inspirowania młodych ludzi wzięłam udział w wielu projektach edukacyjnych i rozrywkowych, rozwijając swoje zainteresowania i kompetencje, za co jestem mu ogromnie wdzięczna. Za jego przyczyną poznałam też niezwykłe osoby, z którymi przyjaźnię się po dziś dzień. Zbyszka pamiętam jako osobę zawsze uśmiechniętą, słuchającą z uwagą wszelkich naszych pomysłów, nawet tych mało poważnych. Zawsze w pełni zaangażowany w to, co robił, służący pomocą, po prostu “dla nas” ilekroć zaistniała taka potrzeba.
Sara Katulska


Poznałam Zbyszka, będąc przewodniczącą Sopockiego Oddziału Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Wspólnie realizowaliśmy projekty aktywizujące sopockich seniorów. Zbyszek posiada umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy, jest osobą kreatywną, sumienną, odpowiedzialną. Dobro innych przedkłada nad własne. Szanuje ludzi starszych, sprawnych inaczej. Cechy charakteru pozwolą mu być bardzo prężnie działającym radnym. Trzymam za niego kciuki.
Anna Tułodziecka

INFORMACJE

Zbigniew Duzinkiewicz

zbigniew@duzinkiewicz.pl
ZDJĘCIA
IMG_0145a plener-191 _MG_0004b IMG_0090 IMG_0047b